تبلیغات
سایت حقوقی - نتیجه کالبد شکافی مایکل جکسون اعلام شد
ترجمه به زبان انگلیسی ترجمه به زبان عربی ترجمه به زبان ترکی ترجمه به زبان روسی
کدامیک از موارد زیر میتواند مجازات کافی برای جرم اسید پاشی باشد ؟


بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
کل بازدید :
كسی كه امین نباشد و امانت را برنگرداند، خسارت خواهد دید.(امام علی (ع))

جوانان خیر

نتیجه کالبد شکافی مایکل جکسون اعلام شد

هاروی می گوید اداره پلیس لس آنجلس درخواست کرده است که تمام اطلاعات در رابطه با آزمایش های چند هفته آینده به صورت محرمانه در پرونده مخصوصی نگهداری شود و این که این اداره بیش ازاین درباره...
 
کرگ هاروی سخنگوی پزشکی قانونی شهر لس آنجلس، در یک کنفرانس خبری اعلام کرد که کالبد شکافی که روی جسد مایکل جکسون ستاره موسیقی پاپ آمریکا انجام شده نشان داده است که برای یافتن دلیل قطعی مرگ این خواننده نیاز به انجام آزمایشات بیشتری است. او گفت آزمایش هایی بر روی مغز و ریه جکسون انجام خواهد شد که رسیدن به نتیجه نهایی آن ها به مدت ۴ تا ۶ هفته به طول خواهد انجامید.
هاروی گفت که در طول سه ساعت کالبد شکافی مایکل جکسون هیچگونه آثاری از مسایل جنایی یا نشانی از آسیب جسمی ‌دیده نشده است. او هم چنین اعلام کرد که جکسون پیش از مرگ از چند نوع داروی آرام بخش نامعلوم استفاده می‌کرده است.
این سخنگو گفت که رییس اداره پزشکی قانونی اد وینتر هم اکنون با خانواده جکسون است تا این مسایل را برای آن ها توضیح دهد.
هاروی می‌گوید اداره پلیس لس آنجلس درخواست کرده است که تمام اطلاعات در رابطه با آزمایش‌های چند هفته آینده به صورت محرمانه در پرونده مخصوصی نگهداری شود و این که این اداره بیش از این درباره جزییات کالبد شکافی امروز سخنی نخواهد گفت.
هاروی گفت که این پرونده در دست پزشکی قانونی خواهد بود چرا که در زمان مرگ مایکل جکسون پزشکی حاضر نبوده است تا بتواند گواهی مرگ را امضا کند.
هاروی در پایان اظهار داشت که جسد مایکل جکسون به محض آن که خانواده درباره چگونگی کفن و دفن او تصمیم بگیرد در اختیار آن ها گذاشته خواهد شد


نوشته شده توسط اردلان حسینی در سه شنبه 3 اسفند 1389 و ساعت 01:31 ب.ظ [+] | نظرات ()
Copyright © 2009- www.hoqouq363.orq.ir
این وب سایت درباره موضوعات حقوقی , اخبار , تصاویر و مواردی که در حیطه حقوق جای دارند , می پردازد. از آنجایی که سرشت انسانی مبتنی بر تمایل به تحقق عدالت بنا نهاده شده است امیدوارم که بتوانم بر جهت استمرار بیش از پیش آن گامی موثر بردارم.


مدیر وبسایت : اردلان حسینی