تبلیغات
سایت حقوقی - لواط
ترجمه به زبان انگلیسی ترجمه به زبان عربی ترجمه به زبان ترکی ترجمه به زبان روسی
کدامیک از موارد زیر میتواند مجازات کافی برای جرم اسید پاشی باشد ؟


بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
کل بازدید :
كسی كه امین نباشد و امانت را برنگرداند، خسارت خواهد دید.(امام علی (ع))

جوانان خیر

لواط واژه‌ای است که معمولاً در حقوق و علوم دینی به کار برده می‌شود و به آمیزش جنسی مقعدی میان مردان اشاره دارد. قومی که لوط پیامبر آنان بود و در سدوم زندگی می‌کردند به این عمل شهرت داشتند. این عمل در برخی کشورها جرم است.

اسلام

لواط یکی از گناهان کبیره از نظر دین اسلام است و از آن به شدت نهی شده و از عواقب اخروی آن به شدت یاد شده است.

ایران

همجنس‌گرایی در قانون مجازات اسلامی جرم محسوب می‌شود و دارای قوانین جزایی است. در خصوص لواط، به معنای انجام آمیزش جنسی مقعدی بین دو مرد، در حضور چهار شاهد عادل و یا چهار مرتبه اقرار از سوی کسانی که لواط کرده‌اند در دادگاه، بنا بر فقه امامیه که مبنای قانون مجازات در جمهوری اسلامی را تشکیل می‌دهند حکم اعدام برای هر دو طرف اجرا می‌گردد. تفخیذ به معنای فروبردن آلت تناسلی در میان پاها نیز مجازات حدی صد ضربه شلاق و در صورت سه بار تکرار در مرتبهٔ چهارم مجازات اعدام دارد.نوشته شده توسط اردلان حسینی در سه شنبه 24 اسفند 1389 و ساعت 04:32 ب.ظ [+] | نظرات ()
Copyright © 2009- www.hoqouq363.orq.ir
این وب سایت درباره موضوعات حقوقی , اخبار , تصاویر و مواردی که در حیطه حقوق جای دارند , می پردازد. از آنجایی که سرشت انسانی مبتنی بر تمایل به تحقق عدالت بنا نهاده شده است امیدوارم که بتوانم بر جهت استمرار بیش از پیش آن گامی موثر بردارم.


مدیر وبسایت : اردلان حسینی